پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ (۳۲) مورد
علی - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲

با سلام دلیل ایجاد بو و طعم در فیلتر کپسولی ک تازه مورد استفاده قرار گرفته چی میتونه باشه؟؟ممنون میشم جواب بدینپاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲

با سلام و عرض ادب

کار فیلتر های کربنی چه در مراحل 2-3 و یا مرحله پنجم که فیلتر Postcarbon می باشد حذف کلر و بو و مزه نامطلوب از آب می باشد. در صورتی که این فیلتر های کیفیت خوبی نداشته باشه میتونه برعکس خودش عامل آلودگی باشه.


ehsan - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷

پمپ دستگاه خانگی استاندارد چه مشخصاتی دارد؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷

با توجه به اینکه عملکرد ممبران های اسمز معکوس بشدت  از سه مولفه فشار آب ورودی -دما و tds آب تاثیر پذیره بنابر این مهمترین و اصلی ترین وظیفه پمپ تامین فشار لازم بصورت متناوب برای ممبران می باشد.
برخی از عمده ترین مشخصات یک booster pump مناسب با توجه به تجربیات اینجانب بشرح زیر می باشد:
✅دبی عبوری : حداقل 1.0 لیتر در دقیقه ( LPM)
✅فشار کاری :80psi
✅حداکثر فشار کاری : 125 psi
✅استفاده از اتصالات کوئیک فیتینگ جهت سهولت نصب
✅داشتن گزینه کنترلی Bypass داخلی قابل تنظیم جهت تامین فشار خروجی مطمئن و پیشگیری از آسیب به سیستم و ممبران
✅قطعات اصلی بدنه یا Hardware از جنس استیل ضد زنگ
✅جنس هوزینگ: Polypropylen
✅جنس دیافراگم و valve ها:santoprene  (نام تجاری نوعی ترموپلاست یا پلاستیک نرم و قابل ارتجاع)
✅عملکرد بی صدا و بدون لرزش با استفاده از بدنه و پایه های انعطاف پذیر
✅کارکرد ثابت و همیشگی
✅عملکرد ایمن با انرژی پایین (24 watt ) و ولتاژ پایین (12-24 ولت )
✅با توجه به اینکه دمای سطح موتور نباید از 64 درجه سانتی گراد تجاوز کند تجهیز آن به محافظ دمایی می تواند علاوه بر اینکه ایمنی مصرف کننده  را تامین میکند باعث عملکرد بهینه آن و افزایش عمر موتور گردد.
✅مجهز به پمپ تامین فشار جهت مناطقی که فشار آب وودی پایین تر از حد نرمال بوده و موتورهای معمولی نمی توانند کار کنند.


دانشی آذر - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

دستگاه های تصفیه آبی که با روش اسمز معکوس کار می کنند در چه دمایی کارکرد خوبی دارند ؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

دمای آب ورودی برای کارکرد مناسب دستگاه بسیار مهم می باشد. اگر در مناطق گرمسیر یا سردسیر دستگاه  اسمز معکوس نصب میکنید دقت داشته باشید که آب ورودی نباید از 4 درجه  سانتی گراد کمتر  یا از 25 درجه سانتی گراد بالاتر باشد.


سروستانی - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

رسوبگیر های مغناطیسی چگونه کار می کنند ؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

اساس کار ضد رسوب های مغناطیسی این است که با ایجاد میدان مغناطیسی و باردار کردن یونها مانع رسوب آنها میشوند.لذا ما بعد از نصب این دستگاه در مسیر های لوله کشی رسوب نخواهیم داشت.


هادی محمدی - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

عواملی که نشانگر خواص آب آشاميدنی سالم می باشد کدامند ؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

درجه حرارت: مناسب ترین درجه حرارت آب بین 8 تا 12 درجه سانتیگراداست.
رنگ : آب آشامیدنی باید بی رنگ باشد ودر ضخامت های زیاد رنگ آبی مایل به سبز روشن داشته باشد.
کدورت : کدورت آب اغلب بواسطه وجود مواد معلق در آن است.
بو : آب آشامیدنی باید بی بو باشد.
مزه : طعم آب آشامیدنی نباید بی مزه باشد. املاح مختلف مانند آهن ،منگنز،نمک،کربنات وانیدرید کربنیک در آبهای مختلف مزه های گوناگونی را به آب می دهند.


ناصر سعید زاده - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

آیا مصرف آبی که ph پایین داره برای بدن ضرر داره ؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

خدمت دوست عزیزم باید عرض کنم pHزیر 7 اسیدی  بوده و بالای 7 قلیایی و خود 7 خنثی میباشد . بهترین حالت PH آب برای نوشیدن عددی مابین 7 و8 می باشد (7/4) لذا توصیه میشود از مصرف آبهای اسیدی برای طولانی مدت خودداری شود.ولی با استفاده از فیلترهای مینرال خوب و قلیایی ساز میتوان این مسئله رو مرتفع نمود.مصرف آب قلیایی برای بدن مفید بوده و قدرت حمل اکسیژن رو در خون بالا میبرد.


آزاد وکیلی - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

آلودگی های شیمیایی مانند نیترات ، آرسنیک ، فلزات سنگین به چه نحوی قابل حل شدن است ؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

وظیفه حذف املا ح شیمیایی بر عهده فیلتر ممبران می باشد که این مهم بر اساس فرایند اسمز معکوس این فیلتر صورت می گیرد. در این فیلتر مبنای کار عبور مولکول های آب و اکسیژن از منافذ بسیار ریز آن بوده و به روشی کامل فیزیکی املاح و ناخالصی های آب به پساب هدایت می گردد و آبی عاری از هر گونه آلودگی و کاملا سالم در اختیار ما قرار می گیرد.


کیارش - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

علت زنگابه ای که از لوله کشی شهری منزل بیرون می آید چیست؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

در مناطقی که شبکه آبرسانی بصورت شاخه ای اجرا میشه در انتهای کوچه ها آب داخل لوله ها در اثر مصرف پایین مانده  و بعلت اینکه اکثرا لوله ها آهنی هستند باعث زنگ زدگی میشود.


رها - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

چرا آب خروجی از ROپی اچ اش اسیدی می باشد ؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

به علت حذف املاح pHآب اسیدی میشه که راه حل اش استفاده از فیلترهای قلیائی می باشد.


سعید اسماعیلی - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

اگر آب ورودی دارای آلودگی میکروبی باشه چاره چیست ؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

در این خصوص مطمئن ترین روش استفاده از فیلتر های یو وی (UV) در آخرین مرحله از دستگاه تصفیه آب می باشد که کار گند زدایی آب خروجی را برعهده دارد.


رامیز سلطانی - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

آب آلوده به چه آبی گویند؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

آب آلوده به آبی اطلاق می گردد که دارای عوامل بیماری زای عفونی یا انگلی، مواد شیمیایی سمی، ضایعات وفاضلاب خانگی وصنعتی باشد .آلودگی آب از فعالیت های انسانی نشات می گیرد.منابع که باعث آلودگی  می شوند عبارتند از:
گنداب که عوامل زنده بیماری زا ومواد آلی تجزیه پذیررادر بر دارد
مواد زائدتجاری وصنعتی در بر دارنده عوامل سمی از نمک های فلزی یا مواد شیمیایی پیچیده مصنوعی
آلاینده های کشاورزی مانند کودها وآفت کش ها
آلاینده های فیزیکی مانند گرما ومواد پرتوزا


حسن اعلمی - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

در هنگام مشاوره با کارشناسان شرکت زمانبندی تعویض فیلترهای پیش تصفیه هر شش ماه یكبار عنوان شد علت چیست؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

عدم تعویض به موقع فیلترهای دستگاه  تصفیه آب بخصوص فیلتر های الیافی و کربنی پیش تصفیه  ممكن است باعث شود كه دستگاه  شما قادر به تامین آب شرب سالم، بهداشتی و گوارا نبوده و سلامتی شما را به خطر اندازد..
اگر فیلترهای دستگاه به موقع  تعویض نگردند، علاوه بر اینكه در روند تصفیه آب اختلال ایجاد كرده و كیفیت آب تصفیه شده را پایین می آورد، از طرفی می تواند باعث وارد آمدن خسارت به اجزا و قطعات دستگاه شده و  هزینه های بیشتری را به شما تحمیل کند:
فیلترهای پیش تصفیه كه شامل یک عدد فیلتر الیافی و دو عدد فیلتر كربنی هستند پس از شش ماه می بایست تعویض شوند. علت این است كه ذرات معلقی نظیر گل و لای، زنگارها ،شن و ماسه، ذرات ناشی از خوردگی لوله ها  كه توسط فیلترهای الیافی از آب گرفته میشوند، در اطراف این فیلترها تجمع كرده و نه تنها باعث كاهش حجم آب ورودی به دستگاه می شوند بلكه، خود منشاء ایجاد آلودگی های ثانویه شده و محل مناسبی برای رشد میكروارگانیزمهای بیماری زا خواهند شد.
همچنین فیلترهای كربنی كه وظیفه حذف گازهای شیمیایی، كلر و بهبود طعم و بوی نامطلوب آب را دارند، به طور متوسط پس از 6 ماه اشباع شده و  حالت فعال بودن خود را از دست داده و قادر به جذب سطحی این نوع ناخالصی ها نمی باشند. در نتیجه گازهای شیمیایی و كلر محلول در آب از این فیلترها عبور كرده و نه تنها باعث افت كیفیت آب تولید شده میشوند بلكه به مرور زمان باعث صدمه زدن به ممبرین Ro شده و آن را تخریب می كنند. این درحالی است كه با تعویض به موقع این فیلترها می توان از وارد شدن صدمه به ممبرین  جلوگیری كرده و هزینه های نگه داری دستگاه را به مقدار قابل ملاحظه ای كاهش داد.
اشباع شدن فیلترهای كربن فعال، تجمع مواد آلی در این فیلترها را به دنبال دارد. مواد آلی جذب شده توسط این فیلترها پس از اینكه فیلتر دیگر قادر به جذب كلر نباشد، محیط بسیار مناسبی برای تغذیه و رشد باكتریها، انگلها و سایر میكروارگانیزمها و تشکیل مایع لزجی که اصطلاحا بیوفیلم گفته می شود را فراهم آورده و باعث بوجود آمدن مشكلات جدی در بهداشت و سلامت آب میشوند.
آنچه مسلم است این است كه تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه ، علاوه بر اینكه سلامتی و بهداشت مداوم آب آشامیدنی شما را تضمین می كند، همچنین باعث كاهش چشمگیر هزینه های نگهداری دستگاه نیز خواهد شد.


شیداپور - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

به چه نحوی از فرارسیدن زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خود مطلع شوم؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

تاریخ دقیق تعویض فیلتر های تمامی مشتریان بلافاصله پس از تعویض فیلتر از طریق دفتر مرکزی در فایل الکترونیکی مشتری ثبت شده و یک هفته قبل از فرا رسیدن موعد از طریق تماس تلفنی هماهنگی های لازم بعمل خواهد آمد.از دیگر مزایای فایل الکترونیکی مشتریان  ، امکان ثبت و بایگانی کلیه اقدامات انجام شده در خصوص دستگاه های تصفیه آب مشتریان در طول سالهای متوالی بوده و این امر باعث بهبود خدمت رسانی به مشتریان خواهد بود.


روح اله امیر سیدیان - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

آیا فیلترهای دستگاه زودتر از شش ماه هم نیاز به تعویض دارند؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

حداكثر زمان استفاده از فیلترهای پیش تصفیه 6 ماه میباشد. این زمان ، بیانگر حداكثر عمر مفید فیلتر های پیش تصفیه 6 ماه است . لذا باتوجه به كیفیت آب منطقه ممكن است فیلترها زودتر از موعد  مقرر نیاز به تعویض داشته باشند.


alireza kabiri - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

فیلترهای اصل و مرغوب دستگاه تصفیه آب را از كجا تهیه كنم؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

شناخت و تهیه فیلترهای اصل و مرغوب برای مصرف کنندگان ،  با توجه به تنوع موجود در بازار و تخصصی بودن این مهم ، کاریست بسیار دشوار و تقریبا ناممکن. لذا شما با اعتماد به مجموعه پینار و در سایه خوشنامی این شرکت در تهیه و عرضه بهترین محصولات ،   از کیفیت و عملکرد دستگاه خود اطمینان حاصل می نمایید.


سعید رنجدوست - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

تصمیم خود را گرفته ام، می خواهم از دستگاه های تصفیه آب تصفیه گستر پینار خرید کنم ، حال چگونه سفارش دهم؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

در صورت تمایل می توانید سفارش خود را مستقیما و به صورت تلفنی به واحد فروش شركت تصفیه گستر پینار اعلام كنید تا دستگاه شما ظرف حداكثر 48 ساعت پس از تكمیل سفارش، به شهر محل زندگی شما ارسال شود.
همچنین جهت تسهیل امر سفارش دهی و خرید ، شركت تصفیه گستر پینار اقدام به راه اندازی خطوط آن لاین در سایت اینترنتی خود كرده است و شما می توانید با درج شماره تماس خود در سریعترین زمان ممکن سفارش خود را نهایی کنید.


بابک - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

آیا زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب یادآوری می شود یا ما خودمان باید اقدام کنیم؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب ، شرکت تصفیه گستر پینار با بهره گیری از جامع ترین سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری ممکن و نیز کادر کارآزموده و متعهد به موقع زمان تعویض فیلترها، گارانتی و خدمات پس از فروش خیل عظیمی از مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کرده و در واقع خدمت فوق یکی از مزایایی رقابی این شرکت در مقایسه با سایر شرکت های هم صنف می باشد. سیستم یاد آوری به موقع فیلتر های این شرکت شما را در دستیابی به ابی همیشه سالم یاری می نماید.


ramin nami - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

آیا امکان درآمد زایی از طریق مشارکت با شرکت پینار در خصوص فروش دستگاه های تصفیه آب وجود دارد؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

در این زمینه شرکت تصفیه گستر پینار افتخار همکاری و کمک به اقتصاد خیل عظیمی از مشتریان خود را دارد . شما می توانید از طریق تماس با شرکت از این طرح ها باخبر شده و همکاری خود را با ما شروع کنید.


نامدار - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

کانال های طرح شكایات و انتقادات و پیشنهادات شرکت شما کدامند؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

شما می توانید همه روزه از ساعت 0900 الی 2100 با برقراری تماس تلفنی با دفتر مركزی شركت، شكایات و انتقادات خود را از عملكرد نمایندگان فروش و عوامل فنی شركت و نیز کیفیت محصولات با مسئولان ذیربط مطرح كرده و یا موارد  مد نظر را را از طریق سایت اینترنتی شركت تصفیه گستر پینار ( بخش تماس با ما) و یا Email شركت، با ما درمیان بگذارید و با توجه به سیاست قوی مشتری مداری شرکت ، اطمینان داده می شود تاموارد در اسرع وقت رسیدگی و نتیجه به سمع نظر شما خواهد رسید.البته به حول و قوه الهی این شرکت افتخار دستیابی به 87٪ میزان رضایتمندی مشتریان خود را دارد که البته هنوز گام های اساسی برای تکمیل میزان رضایتمندی صاحبان اصلی شرکت مانده است که امیدواریم با همراهی شما عزیزان منتج به نتیجه شود.


یوسف تاجدار - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

من دستگاه تصفیه آب را از شرکت پینار تهیه نکرده ام، آیا می توانم از خدمات پس از فروش و فیلتر های شرکت شما استفاده كنم؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

بله . شركت تصفیه گستر پینار با گسترده ترین شبکه خدمات پس از فروش وپرسنل مجرب و متعهد آماده ارائه سرویس به تمامی برندهای دستگاه تصفیه آب موجود در بازار بوده و در صورت تمایل مشتری خدمات آن تایم مادام العمر ارائه می گردد.


نرمین خالقی - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

آیا پس از خرید دستگاه تصفیه آب می توانم از فیلترهای متفرقه موجود در بازار استفاده کنم؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

بدلیل وجود فیلترهای غیر استاندارد  و تقلبی در بازار، که بالعکس می توانند در سلامت ما تاثیر منفی بگذارند ، توصیه شرکت تصفیه گستر پینار بر تهیه فیلتر های مطمئن از شرکت هایی که سیستم خدمات پس از فروش قویی دارند می باشد.


میثم توکلی - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

یکی از معایب دستگاه های تصفیه آب که بیشتر رسانه ای شده و باعث ایجاد شک در خریدار می شود ، حذف مواد معدنی موجود در آب است . آیا حذف این مواد برای بدن در دراز مدت ضرر دارد؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

با عنایت به اینکه فرایند حذف ناخالصی ها در فیلتر ممبران بصورت فیزیکی و برمبنای عبور O2 و H2o از منافذ آن و عدم عبور سایر ناخالصی های بزرگتر از 0/0001 میکرون می باشد  و چنینن سیستمی قادر به عملکرد گزینشی برمبنای املاح دوست و دشمن نمی باشد لذا بالتبع در این فرایند در کنار املاح و ناخالصی های مضر مانند نیترات ، آرسنیک و فلزات سنگین ، املاح مفید نیز حذف خواهد شد.
از طرف دیگر ذکر این نکته ضروری است که انسان بیشتر مواد معدنی مورد نیاز خود را از غذا ، سبزیجات و سایر منابع طبیعی دریافت می کند.به عبارتی آب منبع اصلی تامین مواد معدنی در بدن به حساب نیامده و با کاهش غلظت و مقدار این مواد در بدن ، بدن انسان دچار فقر مواد معدنی نمی گردد.
لازم به ذکر است املاح موجود در آب عموما از نوع غیر آلی میباشند در حالیکه بدن انسان توانایی جذب املاح آلی را دارد. در کل مواد معدنی موجود در خاک توسط آب حل شده و گیاهان این مواد را جذب کرده و به مواد معدنی آلی تبدیل می کنند و انسان با خوردن گوشت حیوانات علف خوار ، سبزیجات و میوه ها مواد آلی را جذب بدن می نمایند.


متین نجومیان - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

TDSخروجی از دستگاه های تصفیه آب چقدر است ؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

کیفیت و TDS آب خروجی از دستگاه تصفیه آب به عواملی نظیر : کیفیت و TDS آب ورودی به دستگاه بعنوان آب خام ، نوع املاح محلول ، دمای آب ورودی و وفشار آب ورودی بستگی داشته و بسته به عوامل فوق و بطور متوسط در محدوده 15 الی 60 متغییر می باشد. ضمنا به طور قطع 90 الی 95 درصد ناخالصی های محلول در آب توسط دستگاه تصفیه آب حذف می شود.


kamran - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

جهت حذف بو و طعم نامناسب مخزن چه باید کرد ؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

گاها شاهد ایجاد بو و طعم نامناسب در آب برداشتی هستیم که به دلایلی از جمله فاصله زیاد زمانی بین تولید و برداشت آب مربوط می گردد. جهت جلوگیری از این مهم در دستگاه های تصفیه آب از فیلتر پست کربن که خاصیت بو و مزه  گیری را دارد استفاده می شود.


عبداله شیری - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

مخزن دستگاه تصفیه آب برای چیستپاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

با توجه به اینکه در روش اسمز معکوس استفاده از ممبران دقت تصفیه اب را تا 0/0001 میکرون ارتقاء می دهد لذا با این دقت بالای تصفیه آب شاهد کاهش مقدار آب دهی خواهیم بود . برای سهولت برداشت و کاهش مدت زمان انتظار برای برداشت آب تصفیه شده استفاده از مخزن نیاز می باشد تا در زمان عدم استفاده آب در آن ذخیره شده و در زمان برداشت شاهد فشار مناسب آب خروجی باشیم.


محسن ملکی توانا - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

کاربرد اصلی فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب یا همان فیلتر الیافی چیست ؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

با توجه به اینکه فیلتر های کربنی برای حذف رسوبات (Sediment) از آب مناسب نیستند و چسبیدن این مواد به سطح فیلتر کربنی باعث کاهش سطح جذب آن شده و کارایی آن را به شدت کاهش می دهد لذا از فیلتر های پیش تصفیه  که معمولا از جنس پروپیلن هستند برای جذب رسوبات اسفاده می شود. این فیلترها  علاوه بر افزایش کارایی سایر فیلتر های تصفیه آب طول عمر آنها را نیز افزایش می دهند.


یاشار کمالی - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

آیا کربن فعال باعث تصفیه کامل آب می شود؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

علی رغم کاربرد های بسیار کربن فعال در تصفیه آب بسیاری از آلاینده ها وجود دارند که فیلتر کربنی باعث حذف آنها نمی شود. مانند نمک ها - TDS- سختی -آرسنیک - آزبست- مس -نیترات - سولفات و بسیاری دیگر از انواع آلاینده ها.
برای حذف این آلاینده ها از دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس یا اصطلاحا دستگاه های RO و یا تقطیر استفاده می گردد. که البته دقت حذف آلاینده ها و تصفیه آب روش اول (اسمز معکوس) بسیار بالاست.


بهروز فتحی - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

آیا امکان فروش اقساطی دستگاه تصفیه آب برای کارکنان نیروهای مسلح وجود دارد؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

فروش اقساطی جهت کارکنان نیروهای مسلح برای شاغلین ارتش (نیروی هوایی- دریایی - زمینی و پدافند هوایی خاتم الانبیاء) و کلیه بازنشستگان نیروهای مسلح تنها با اخذ فیش حقوقی و تکمیل فرم کسورات در اقساط 5 الی 8 ماهه و بدون افزایش قیمت میسر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.


یاشار کمالی - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

کربن فعال چه آلاینده هایی را می تواند از آب حذف کند؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲

کربن فعال باعث حذف یا کاهش آلاینده ها و مواد شیمیایی زیادی از جمله بنزن -کلر -ترکیبات THM می شود. هم چنین کربن فعال باعث حذف H2S آب می گردد.سولفید هیدروژن (H2S) گازی بی رنگ و شدیدا سمی است که به آسانی در آب حل شده و در غلظت های پایین بوی تخم مرغ گندیده و در غلظت های بالا بوی شیرین دارد. این گاز باعث ایجاد مزه و بوی بسیار نامطبوعی در آب می شود.


بابک اکبری - ۱۳۹۵/۰۲/۰۱

آیا فروش دستگاه تصفیه آب خانگی اقساطی هم دارید؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۲/۰۱

بله ، شما می توانید از طریق شماره تلفن های ثبت شده در قسمت تماس با ما ، با ما ارتباط برقرار نموده تا از نحوه و شرایط خرید اقساطی مطلع گرید.


آیهان - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹

کلر موجود در آب به چه نحوی قابل حذف شدن هست؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹

برای حذف کلر موجود در آب روشهای مختلفی وجود دارد که در این مجال به برخی از آنها اشاره می کنیم:

1- به وسیله قرار دادن آن در محیط و فضای آزاد که در این روش کلر موجود در آب با هوا ترکیب شده از بین می رود.

2-اضافه کردن آب لیمو روش دیگر حذف کلر از آب می باشد.در این روش به ازای هر لیتر آب سه قطره آب لیمو جهت حذف کلر از آب استفاده می شود.

3- سومین و مطمئن ترین روش حذف کلر از آب استفاده از فیلتر های کربن فعال می باشد که کاربرد وسیعی در دستگاه های تصفیه آب دارد. کربن فعال (Activated Carbon) کربنی است که بار الکتریکی مثبت به آن القا شده و به همین دلیل می تواند برخی یونهای منفی از جمله کلر را جذب کرده و از آب حذف کند.


امید - ۱۳۹۵/۰۱/۲۵

منظور از TDS چیست؟پاسخ مدیر سایت - ۱۳۹۵/۰۱/۲۵

اصطلاح TDS یکی از پر کاربردترین واژه ها در مباحث تصفیه آب می باشد  وکل مواد جامد محلول در آب را TDS گویند که برابر با مجموع غلظت همه یونهای موجود در آب میباشد. این مواد از حیث ماهیت معدنی یا آلی هستند.
مواد معدنی (غیر آلی ) حل شده در آب شامل گازها ، فلزات و مواد معدنی می باشد.این آلاینده ها ممکن است باعث بو ، رنگ و ایجاد طعم نامطبوع در آب شوند.
اجزای آلی محلول در آب تشکیل یافته از مواد حاصل از تجزیه گیاهان ، مواد شیمیایی آلی و گازهای آلی می باشد.برخی از ترکیبات شیمیایی ممکن است سمی باشند و برخی از اجزای آلی محلول سرطانزا هستند.
برای سنجش TDS از میلی گرم در لیتر استفاده می شود که اصطلاحا با عنوان PPM استفاده می شود.


پرسش و پاسخ