[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”دستگاه های تصفیه آب خانگی”][vc_text_separator title=”جهت خرید، مشاوره رایگان و اطلاع از سایر محصولات می توانید از طریق کانال‌های ارتباطی و شماره تماس، با ما در ارتباط باشید.”][us_gallery ids=”6359,6339,6338,6337,6336,6335,6334,6309,6453,6454,6455,6551,6552,6545″ columns=”3″ indents=”1″ img_size=”medium”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی همان طور که از نامش پیداست به ما کمک می ‌کند تا بتوانیم آب تصفیه شده استفاده کنیم. آبی شهری تصفیه شده  قابل شرب می باشد. اما لازم است توجه کنید کیفیت آب های مختلف با یکدیگر متفاوت است.

آب تصفیه شده با تصفیه آب خانگی کیفیت بالا تری از آب شرب  شهری دارد. به همین دلیل افراد زیادی امروزه در خانه خود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می‌ کنند تا بتوانند آب با کیفیت تری بنوشند. در ادامه بیشتر در خصوص این دستگاه و اهمیت استفاده از آن توضیح می دهیم.

چرا باید از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنیم؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چرا باید از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کرد. در پاسخ به این سوال باید گفت بیشتر از دو سوم بدن ما یعنی ۷۵ درصد از بدنمان را آب تشکیل داده است. می توانید تصفیه آب صنعتی در تبریز را بخوانید

آب برای تمامی واکنش هایی که درون بدن انجام می شود لازم و ضروری می باشد. به همین دلیل ما باید به مقدار کافی و لازم یعنی روزی ۸ لیوان آب بنوشیم و  از با کیفیت ‌ترین آبی که می توانیم استفاده کنیم. در صورتی که آب کیفیت لازم را نداشته باشد و دارای املاح مختلفی باشد که برای بدن مضر است؛ می تواند به بدن ما آسیب برساند.

آب های بی کیفیت مخصوصا می توانند به مرور زمان بر روی کلیه اثر منفی بگذارند. ما باید بدانیم منظور از بی کیفیت چیست. بعضی از املاح در آب وجود دارد که سبب کاهش کیفیت آب می شود.

آب شرب شهری

آب شرب شهری که از آن استفاده می ‌کنیم از لوله های بزرگی عبور کرده و سپس وارد لوله های خانه شده و از شیر آب خارج می شود. این لوله ها به مرور زمان دچار رسوباتی می‌ شوند و از آنجایی که این لوله ها تعویض نمی شوند ممکن است به مقدار اندک  رسوبات آن ها در آب حل شود. حل شدن این رسوبات درون آب سبب کاهش کیفیت آن می شود و در نتیجه باید گفت مصرف این آب می‌ تواند برای مدت زمان طولانی برای ما مضر باشد.

همچنین باید گفت بعضی از مناطق شهری تصفیه آب خوبی ندارند و آب شهری آن ها  استاندارد  های لازم را ندارد در این مناطق و مناطق دیگر برای استفاده از آب با کیفیت می ‌توان از دستگاه های تصفیه آب خانگی کمک گرفت.

این دستگاه ها به سبب وجود فیلتر هایی که درون خود دارند املاح مضر را حذف کرده و آبی با کیفیت تحویل شما می دهند.

مراحل تصفیه آب

در دستگاه تصفیه آب خانگی چند مرحله آب تصفیه می شود. در این دستگاه ها، فیلترهایی به کار رفته که هر کدام از آن ها وظیفه مشخصی برای تصفیه کردن آب دارند. در اولین مرحله یک فیلتر از الیاف پلی پروپیلن به کار رفته است.  فیلتر اول می‌ تواند ذرات گل و لای، شن و ماسه و یا ذرات ناشی از پوسیدگی لوله ‌ها که در آب وجود داشته باشد را حذف کند. دومین فیلتری که در دستگاه تصفیه آب خانگی قرار گرفته،  فیلتر کربن فعال می باشد.

کربن فعال کلر اضافی آب و همچنین بوی نامطبوع و مواد شیمیایی مضر را حذف کند. در مجموعه های تصفیه آب شهری از کلر برای ضدعفونی کردن آب استفاده می‌ کنند. اما گاز کلر می تواند برای سلامتی انسان ضرر  هایی داشته باشد وجود کربن فعال در دستگاه تصفیه آب سبب حذف کلر می شود.

فیلتر سوم نیز مانند فیلتر دوم از نوع کربن می باشد اما منافذ فیلتر سوم کوچک تر است و کار فیلتر دوم را کامل کرده و سبب  حذف کلر از آب می شود.

فیلتر چهارم اسمز معکوس نام دارد. این فیلتر می تواند فلزات سنگین و ترکیباتی مانند نیترات را از آب حذف کند. بعد از مرحله چهارم، آب در قسمتی از تصفیه آب ذخیره می شود. برای همین ممکن است آب در اثر ماندگی، طعم و بوی نامطلوب پیدا کند. به همین دلیل بعد از محل ذخیره آب فیلتر پنجم از نوع کربن قرار گرفته که سبب حذف و طعم نامطبوع آب می شود. در آخرین مرحله فیلتری قرار گرفته که مواد معدنی مفید را به آب اضافه می‌ کند تا شما آبی سالم بنوشید.

خرید تصفیه آب خانگی

شما  می‌ توانید خرید تصفیه آب خانگی را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام دهید و سفارش خود را ثبت کنید. خرید اینترنتی و آنلاین دستگاه تصفیه آب برای شما مزیت‌ های زیادی دارد. این دستگاه ها با قیمت مناسب عرضه می شوند و دارای گارانتی هستند.

تصفیه گستر پینار

تصفیه گستر پینار، پیشتاز در ارائه خدمات تصفیه آب خانگی و دستگاه های آن است که با بیش از ۱۲ هزار مشتری در شمال الغرب کشور نیز پیشتاز است. همچنین به علت گارانتی های بسیار عالی و با کیفیت، گارانتی و وارانتی، جز بهترین ارائه دهنده خدمات تصفیه آب کشور است. شما می توانید با تماس با ما، هر گونه مشاوره و اطلاعاتی که بخواهید دریافت کنید. تیم پشتیبانی ما به صورت تمام وقت در خدمت شماست.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]