blank

تصفیه آب ورودی ساختمان تصفیه گستر پینار

در این بخش به معرفی دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان می پردازیم.

دستگاه  تصفیه آب خانگی که در آشپزخانه منزل نصب می شود ، فقط آن قسمت از آب مصرفی شما را تصفیه می کند که برای آشامیدن و مصارف خوراکی استفاده می شوداین در حالی است که در بسیاری از مناطق ، آب ورودی به منزل نیز نیاز به تصفیه دارد. بعنوان مثال ، مناطقی که از چاه های شخصی برای تامین آب مصرفی خود استفاده می کنند ،می بایست قبل از استفاده از آب چاه ، آن را تصفیه کنند. سیستم های تصفیه آب برای کل آب ورودی به منزل ، به همین منظور ابداع شده اند.

پیش تصفیه دستگاهی برای تصفیه کل آب ورودی به ساختمان

پیش تصفیه سیستمی است که در نقطه ورودی شبکه لوله کشی آب  منزل یا محل کار شما ، بعد از کنتور آب متصل شده و کل آب مصرفی شما را تصفیه کرده و تمامی آب مصرفی شما از جمله: حمام ، دستشویی ، لباسشویی ، ظرفشویی و … را از آلودگی هایی که ممکن است در آب وجود داشته باشند پاک می کند.

چرا استفاده از دستگاه تصفیه آب برای آپارتمان ضروریست؟

به طور کلی آبی که از طریق سیستم لوله کشی شهری و یا هر منبع دیگری وارد منزل شما می شود ممکن است حاوی آلودگی هایی نظیر: زنگ لوله ها ، شن و ماسه ، گل و لای و سایر ذرات معلق باشد. البته ممکن است این ترکیبات با چشم غیرمسلح قابل مشاهده نباشند. اما در صورتی که از  دستگاه پیش تصفیه استفاده کنید خواهید دید که بعد از مدتی کلیه این ترکیبات در اطراف فیلترها تجمع می کنند و رنگ سفید فیلترها را کدر کرده و به رنگ های قهوه ای تیره و یا زرد تبدیل می کنند.

همچنین معمولا آب شهری دارای املاح و ترکیباتی است که منجر به رسوب گذاری در تاسیسات حرارتی نظیر: آب گرم کن ، پکیج حرارتی ، انواع مبدل های حرارتی ، بویلرها ، مخازن دوجداره ذخیره آب گرم و یا حتی کولرهای آبی می شوند. می توان با نصب سیستم های پیش تصفیه مناسب ، کلیه این املاح را حذف و از رسوب گذاری آب جلوگیری کرد.

دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان

دستگاه تصفیه آب در ورودی ساختمان یک راه عالی برای تمیز نگه داشتن آب و سالم نگه داشتن آب برای آشامیدن است.

دستگاه تصفیه آب یک راه عالی برای بهبود کیفیت آب به منظور ایمن سازی آب برای آشامیدن است.

این دستگاه قابلیت نصب در ورودی ساختمان را دارد و قبل از تامین آب آشامیدنی تمیز کلیه ناخالصی ها را فیلتر می کند.

دستگاه تصفیه آب در ورودی ساختمان روشی موثر برای کاهش خطر آلودگی آب است.

همچنین می توان از این دستگاه برای نظارت بر مصرف آب استفاده کرد که به مدیریت و کنترل مصرف آب کمک می کند.

دستگاه تصفیه آب به منظور تامین آب آشامیدنی سالم کلیه کارکنان در ورودی ساختمان تعبیه شده است.

سیستم های تصفیه آب در عصر مدرن به یک ضرورت تبدیل شده است. این سیستم در ورودی ساختمان نصب می شود و تمام آبی که با آن در تماس است را فیلتر می کند. این تضمین می کند که هیچ گونه آلودگی قبل از رسیدن به خانه های ما وجود ندارد.

این دستگاه از اشعه ماوراء بنفش برای از بین بردن باکتری ها یا سایر میکروارگانیسم های موجود در آب استفاده می کند. همچنین دارای یک صفحه نمایش کوچک است که اطلاعاتی در مورد مقدار آب مصرف شده و مقدار موجودی موجود را نشان می دهد.

دستگاه تصفیه آب در ورودی ساختمان دستگاهی است که تمامی آلودگی ها، مواد معدنی و سایر ناخالصی های آب را فیلتر می کند. سپس آب در یک مخزن زیرزمینی ذخیره می شود و می توان از آن برای آشامیدن استفاده کرد.

دستگاه تصفیه آب در ورودی ساختمان یکی از جنبه های مهم رعایت استانداردهای بهداشتی و بهداشتی در فضاهای عمومی است.