خدمات پس از فروش تصفیه آب

blank

خدمات پس از فروش تصفیه آب تبریز، تعمیر، تعویض، ایرادیابی و ارسال تجهیزات جانبی

شرکت تصفیه گستر پینار، با خدمات پس از فروش تصفیه آب تبریز، پشتیبانی و سرویس های مطمئن در خدمت شماست. در ایامی که بیماری کرونا بیشتر ما را خانه نشین کرده است، تیم پشتیبانی تصفیه گستر پینار تلاش می کند با ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی های لازم بدون اینکه نیاز به حضور شما باشد، رضایت و آسودگی خاطر شما را فراهم کند.

اگر قصد خرید تجهیزات جانبی، سرویس دستگاه های تصفیه آب، تعویض و یا تعمیر را دارید، و یا اگر دستگاه تصفیه آب شما دارای مشکلاتی است و نیاز به سرویس دارد، می توانید با پر کردن فرم زیر و مشخص کرد نوع خدماتی که می خواهید، ما را در جریان بگذارید. حتی در صورتی که قصد دارید لوازم جانبی خریداری کنید نیز می توانید با پر کردن فرم زیر، توضیحات لازم را در اختیار ما قرار دهید. ما در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته و تجهیزات را برای شما ارسال می کنیم.

همچنین اگر قصد خرید تجهیزات جانبی دستگاه تصفیه آب را دارید، نگران نباشید، می توانید با پر کردن فرم زیر و یا تماس با ما از وضعیت تجهیزات جانبی موجود در فروشگاه ما اطلاع پیدا کنید. ما به صورت 24 ساعته پشتیبان شما و نیازهای دستگاه های شما هستیم.

همچنین جهت رفاه حال شما و ارتباط مداوم و مستمر با شما، شماره تلگرام، واتس آپ و شماره تماس در اختیار شما قرار داده ایم که به راحتی با ما در تماس باشید.

مشتری و مشترک محترم :
در صورتیکه نیاز به تعمیر یا تعویض و عیب یابی دستگاه تصفیه آب دارید، فرم زیر را تکمیل نمایید. ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

فرم درخواست تعمیر و سرویس

 

راه های تماس با پشتیبانی خدمات پس از فروش تصفیه آب

در بخش تصفیه آب ، مهم ترین مسئله خدمات پس از فروش می باشد. به جرات می توانیم بگوییم که خدمات پس از فروش تصفیه آب در تبریز حرف اول را ما میزنیم. با بیش از 12 هزار مشتری و خدمات، در شمال الغرب کشور پیشتاز هستیم.

فراموش نکنید که دستگاه های تصفیه آب، بعد از مدتی نیاز به تعویض فیلتر، تعویض مخزن حتی برطرف کردن مشکلات احتمالی نظیر نشتی آب و غیره دارند. در این صورت نیاز است که با یک شرکت ارائه دهنده خدمات تصفیه آب و یا شرکتی که تصفیه آب را از آن خریدید تماس بگیرید. 

تصفیه گستر پینار با بیش از یک دهه تجربه در کنار شماست. ما بهترین خدمات پس از فروش تصفیه آب در تبریز را ارائه می دهیم.

جهت دریافت خدمات پس از فروش تصفیه آب در تبریز، با ما در ارتباط باشید.