blank

چرا تصفیه گستر پینار:

شرکت تصفیه گستر پینار از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و ارائه خدمات تخصصی دستگاه تصفیه آب اعم از عرضه انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ، صنعتی و نیمه صنعتی، مشاوره و طراحی سیستم های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی،و دیونایزر و آب مقطر گیرها ی آزمایشگاهی و خدمات مربوط به آن و … را آغاز نموده است. در فروشگاه و شرکت تصفیه آب پینار (تصفیه گستر پینار)، تمام وقت در تلاش هستیم تا با ارائه محصولات باکیفیت و خدمات مطلوب،گارانتی و وارانتی بی قید و شرط (که بیشترین دغدغه مصرف کنندگان در سراسر کشور میباشد) نصب و راه اندازی کاملا رایگان و بدون اجرت و پشتیبانی ۲۴ساعته و سرویس دهی دوره ای منظم با دارا بودن بیش از ۵۰۰ سرویسکارو مرکز فعال در سرتاسر کشور عزیزمان با مرکزیت استان آذربایجان شرقی و تهران بزرگ حد اعلای رضایت شما مشتریان گرامی را بدست آوریم. مجموعه پینار به عنوان مرکز فروش تصفیه آب خانگی و صنعتی و خدمات تخصصی در کل کشور(جهت محصولات خانگی و کارگاهی و صنعتی ) و برخی کشورهای همجوار,(جهت پروژه های صنعتی) فعالیت می کند.

تفاوت ما با دیگر ارائه دهندگان

شرکت تصفیه گستر پینار، یک شرکت تصفیه آب می باشد که تلاش دارد تا با ارائه مشاوره رایگان موجب افزایش سطح آگاهی عموم جامعه به ضرورت و همچنین جوانب مختلف تصفیه آب شود. متخصصان شرکت تصفیه آب پینار، دارای دانش و تجربه فراوان می باشند. کار در زمینه تصفیه آب، تنها نیازمند دانش نیست. بلکه تجربه نیز سهم بسزایی در کیفیت ارائه خدمات پس از فروش دارد. تمام متخصصان این شرکت با سابقه بیش از دو دهه، آماده ارائه خدمات منحصر به فرد می باشند.

شما می‌توانید سؤالات مختلف خود را از طریق تلفن، ایمیل، گفت‌وگوی آنلاین و یا فرم موجود در صفحه ارتباط با ما، با ما در میان گذاشته تا در سریع‌ترین زمان ممکن به آن پاسخ داده شود.

همچنین شرکت تصفیه آب پینار، نماینده محصولات پیوریکام نیز می باشد. شرکت پیوریکام یکی از بزرگترین و در عین حال با کیفیت ترین تولید کننده ی دستگاه تصفیه آب خانگی در جهان می باشد.

خدمات پس از فروش، گارانتی و وارانتی واقعی و بی قید و شرط از جمله نکاتی است که شاید در هیچ کدام از شرکت های ارائه دهنده دستگاه های تصفیه آب صنعتی، نیمه صنعتی و یا خانگی نباشد. خدمات ما تازه بعد از فروش آغاز می شود. شرکت پینار تلاش می کند خدمات پس از فروش بسیار قوی را برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.