blank

قطعات تصفیه آب صنعتی

شرکت تصفیه گستر پینار، پیشتاز در ارائه خدمات و قطعات خصوصا قطعات تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی در شمال الغرب کشور می باشد. یکی از بهترین شرکت های تولی و فروش قطعات تصفیه آب صنعتی در تبریز، شرکت پینار می باشد. شما می توانید تمامی قطعات مورد نیاز خود را از ما بخواهید. یکی از مشکلات اساسی شرکت ها و کارخانه ها و منازلی که اقدام به تهیه دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی می کنند، تهیه قطعات تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی می باشد. همچنین نصب و راه اندازی این قطعات هم خود مسئله ای جداست و تخصص خود را می طلبد. 

شرکت تصفیه گستر پینار با درک این مشکل، تلاش کرده است با تولید، وارادت و فروش قطعات تصفیه آب صنعتی در تبریز و سراسر ایران، این مشکل را حل کند. همچنین با داشتن نصاب های کاملا حرفه ای و تخصصی، مشکل نصب و راه اندازی این دستگاه ها را نیز حل کرده است. تنها کافی است برای تهیه هر یک از قطعات تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی با پینار در تماس باشید.

بخشی از قطعات تصفیه آب صنعتی

آنتی اسکالانت Eco-Tech

اصل آلمان

سوییچ فشار-32 بار-kp5

کیفیت درجه یک

شیر برق 220 ولت

کیفیت درجه یک

فلومتر-تابلویی

اصل آلمان

گیج فشار-7 بار-kp1

ساخت هلند

گیج فشار روغنی 10 بار تابلویی

کیفیت درجه یک

جهت مشاوره خرید و تهیه هر یک از قطعات دیگر تصفیه آب های صنعتی، نیمه صنعتی با ما در تماس باشید.

فروش قطعات تصفیه آب صنعتی تبریز

دستگاه های تصفیه آب صنعتی جزو دستگاه های بسیار حساس و حیاتی در صنایع مختلف محسوب می شوند و در این مقاله قصد داریم تا به قطعات این نوع دستگاه های صنعتی بپردازیم. باید در ابتدا بدانید که آب شیرین کن ها و یا همان دستگاه های تصفیه آب صنعتی تنها برای تصفیه کردن آب برای صنایع نیستند، بلکه تصفیه آب در مقیاس بزرگ تر از خانه را انجام می دهند. می توان گفت که به انواع دستگاه هایی که در حجم متوسط آب را شیرین می کنند، تصفیه آب نیمه صنعتی و همچنین دستگاه هایی که با حجم بالای 3 تا 6 متر مکعب آب تصفیه می کنند، دستگاه های صنعتی می گویند. اما شاید سوالات زیادی درباره قطعات این نوع دستگاه ها داشته باشید، در ادامه با فروش قطعات تصفیه آب صنعتی تبریز بیشتر آشنا خواهیم شد. اما چرا شهر تبریز؟

تبریز، قطب فروش دستگاه های تصفیه آب

ابتدا باید بگوییم که اگر قصد خرید دستگاه های تصفیه آب خانگی و یا صنعتی را دارید، بهتر است بخوبی تحقیق کنید و مرکز و یا شرکتی مطمئن را برای خرید انتخاب کنید چرا که این نوع دستگاه ها، از جمله دستگاه های بسیار حساسی محسوب می شوند که مشابه های فیک و غیر اورجینال بسیاری در بازار دارند، پس به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از مرکزی استاندارد و مطمئن خرید خود را انجام دهید. شهر تبریز یکی از شهر های پیشرو در زمینه فروش دستگاه های تصفیه آب با کیفیت در کشور محسوب می شود. البته باید قبل از خرید در شهر تبریز نیز شرکتی مطمئن را برای خرید انتخاب کنید که اگر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید، به شما شرکت باسابقه پینار را معرفی خواهیم کرد که فروش قطعات تصفیه آب صنعتی تبریز را انجام می دهد.

انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی

بهتر است قبل از اینکه با قطعات دستگاه های تصفیه آب صنعتی آشنا شویم، اطلاعاتی درباره خود دستگاه های صنعتی کسب کنیم. تصفیه آب های صنعتی بسته به آب ورودی و نوع آبی که تولید می کنند به چند دسته تقسیم می شوند. می توان تقسیم بندی دستگاه های صنعتی را به شکل زیر نام برد؛

 • دریایی
 • کشاورزی
 • گلخانه ای
 • بیمارستانی
 • مرغداری

این دسته بندی ها به ما کمک میکنند تا بتوانیم دستگاه های مد نظر خود را به راحتی انتخاب و خریداری کنیم. در ادامه بیشتر درباره قطعات دستگاه های تصفیه آب صنعتی خواهیم گفت، پس با ما همراه باشید.

فیلتر های دستگاه های صنعتی

در دستگاه های تصفیه آب صنعتی انواع فیلتر های موجود بکار رفته اند. از جمله این فیلتر ها می توان به فیلتر ممبران، فیلتر شنی، فیلتر کارتریج و … اشاره کرد. باید گفت که فیلتر ها بسته به ظرفیت و نوع دستگاه متفاوت هستند. اگر بخواهیم مهم ترین فیلتر دستگاه های صنعتی را نام ببریم، می توان به همان فیلتر شنی اشاره کرد. قبل از خرید و تعویض قطعات دستگاه های تصفیه آب صنعتی حتما از مشاورین و متخصصین راهنمایی های لازم را دریافت کنید. شرکت پینار به عنوان شرکتی که فروش قطعات تصفیه آب صنعتی تبریز را انجام می دهد می تواند به شما در این مسیر کمک و فیلتر های باکیفیتی را تقدیم شما کند.

زمان تعویض فیلتر های صنعتی

اما شاید شما با زمان تعویض فیلتر های دستگاه های تصفیه آب صنعتی آشنا نباشید. برای تشخیص زمان تعویض فیلتر ها باید اطلاعات کاملی در رابطه با تعداد و نوع فیلتر های دستگاه داشته باشید. دستگاه شما بسته به طراحی که انجام می شود، ممکن است از فیلتر هایی مانند کارتریج در زمان 1 ماه تعویض و فیلتر های دیگری مانند ممبران و یا CIP مطابق استاندارد های موجود باید تعویض انجام شود. حتما در زمان خرید این اطلاعات را از مرکز خریداری شده بپرسید.

معرفی قطعات دیگر دستگاه های صنعتی

دستگاه های تصفیه آب صنعتی دارای اجزا و قطعات بسیار زیاد و مختلفی هستند که در این قسمت قصد داریم تا با چند تای آن ها آشنا شویم. هریک از قطعات برای منظور خاصی در دستگاه تعبیه شده و به مرور زمان عملکردشان افت و کاراییشان پایین می آید. لوازم و قطعاتی که در دستگاه های صنعتی وجود دارند شامل؛

 • دستگاه پمپ فید یا پمپ فیلتر شنی
 • قطعه پمپ تغذیه
 • پمپ طبقاتی فشار قوی
 • لوله و اتصالات UPVC
 • هوزینگ جامبو فیلتر
 • انواع اتصالات استیل کاربردی در دستگاه
 • سوئیچ های پرشر و همچنین لو پرشر دستگاه
 • گیج فشار
 • شیر فیلتر شنی
 • کربن فعال
 • اجزا فیلتر هایی که از جنس الیاف / نخ هستند
 • مخزن فایبرگلاس فیلتر شنی و کربنی
 • فلومتر
 • دوزینگ پمپ و …

این ها تنها تعدادی از قطعات و اجزا تشکیل دهنده دستگاه های تصفیه آب صنعتی می باشند که بهتر است تا در رابطه با آنها آشنایی اولیه داشته باشید. یک مرکز مطمئن فروش قطعات تصفیه آب صنعتی تبریز می تواند صفر تا صد نصب دستگاه های صنعتی را بر عهده بگیرد. اما ظرفیت دستگاه های صنعتی چقدر است؟

ظرفیت دستگاه تصفیه آب صنعتی

اما اگر بخواهیم در رابطه با ظرفیت دستگاه های تصفیه صنعتی صحبت کنیم، ابتدا باید به نوع و تعداد فیلتر آن ها دقت کنیم. فیلتر های ممبران که مهم ترین فیلتر های دستگاه های صنعتی و خانگی محسوب می شوند، در انواع 4 و 8 اینچ هستند، البته ظرفیت تولید فیلتر ها نیز متفاوت است. حداقل ظرفیت دستگاه های صنعتی 5 متر مکعب در شبانه روز یعنی حدود 5000 لیتر در 24 ساعت است. همانطور که گفتیم ظرفیت این دستگاه ها به موارد مختلفی از جمله مخازن و نوع دستگاه و … بستگی دارد. اما این نوع دستگاه های حساس را از کدام شرکت تبریزی بخریم؟

فروش قطعات تصفیه آب صنعتی تبریز با پینار

پینار یکی از شرکت های با سابقه در شهر اولین ها است که شما می توانید در خرید های خود یعنی چه دستگاه های صنعتی وچه خانگی روی آن حساب کنید. پینار با اعتماد و رضایت 100 درصدی مشتریان خود در طی چندین سال به میدان آمده و با کیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب صنعتی و خانگی را در اختیار مشتریان قرار داده است. حتما به قسمت فروشگاهی سایت پینار سر بزنید و از دستگاه ها و همچنین قطعات و فیلترهای آن ها نیز دیدن کنید. شما به دنبال کیفیت هستید و پینار مبنای کار خود را بر روی کیفیت بنا کرده است.