تعمیرات تصفیه آب

تعمیر تصفیه آب تبریز

شاید شما هم در خانه یک دستگاه تصفیه آب داشته باشید که چندین سال است که از آن استفاده می کنید و شاید هم در این زمان چندین بار مجبور به تعمیر آن شدید. شاید هم نگران خرابی های احتمالی این دستگاه های حساس باشید. در این مقاله می خواهیم اختصاصا به موضوع تعمیر تصفیه آب تبریز بپردازیم. اما چرا نام شهر تبریز را آوردیم؟! باید بدانیم که شهر تبریز یکی از قطب های فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی می باشد که درصد بالایی از بازار دستگاه های تصفیه کشور را برای خود کرده است. اگر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید، در رابطه با خرابی ها و نحوه تعمیر تصفیه آب بیشتر توضیح خواهیم داد.جهت تعمیر تصفیه آب در تبریز با تیم پینار در تماس باشید.


شناسایی دقیق مشکل

قبل از اینکه بگوییم برای خرابی های دستگاه تصفیه آب به کجا مراجعه کنید، باید ابتدا مشکل پیش آمده در دستگاه را به صورت دقیق شناسایی کنیم تا بتوانیم بهترین تصمیم را برای تعمیر آن بگیریم. برای مثال احتمالا مشکل بسیار سطحی باشد و ما بتوانیم خود مشکل را با چند آچار ساده حل کنی، اما در مقابل ممکن است مشکل بسیار جدی تر از این حرفا باشد و لازم باشد تا دستگاه شما به مرکز تعمیر تخصصی منتقل شود. ما در این مقاله سعی کردیم تا مشکلات شایع در بین استفاده کنندگان دستگاه های تصفیه آب را برای شما مطرح کنیم تا نحوه سرویس و علت دستگاه ها را متوجه شوید.

بیشتری خرابی های شایع در دستگاه تصفیه آب

اما ایرادات و خرابی های دستگاه های تصفیه آب که در بین بسیاری از مصرف کنندگان شایع است و به خاطر همان ایراد معمولا به مراکز تعمیراتی مراجعه می کنند عبارت اند از:

  • خاموش و روشن شدن بی دلیل دستگاه
  • چکه کردن شیر خروجی تصفیه آب و نحوه تعویض آن
  • خرابی پمپ و نحوه تعمیر پمپ های تصفیه آب
  • خرابی مخزن تصفیه آب و کم شدن فشار آب خروجی
  • خرابی شیر برقی و دور ریز بی دلیل آب در زمان خاموشی

این موارد تنها جزوی از مشکلات شایع در دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد. تعمیر تصفیه آب تبریز می تواند برای شما بسیار به صرفه تر باشد و در زمان شما صرفه جویی کند. در ادامه مرکزی معتبر را به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید در خرید، تعمیرات و پشتیبانی دستگاه های تصفیه آب خانگی روی آن ها حساب کنید.

نحوه تعمیر تصفیه آب تبریز

شاید در دستگاه های تصفیه آب صدای تق تق بشنوید، باید بدانید که معمولا دلیل این صدا، خرابی هد پمپ یا همان کلگی پمپ می باشد. با تعویض هد پمپ طبیعتا باید صدا قطع شود. حواستان باشد که اگر پس از تعویض کلگی پمپ، باز هم صدای تق تق را شنیدید احتمال بالا مشکل از بلبرینگ انتخاب پمپ می باشد. در این صورت نیز باید هد پمپ دستگاه  را باز کرده و پمپ تصفیه آب را بصورت کامل تعویض کنید چرا که داخل آن شل شده و لنگ می زند و احتمالا اگر عوض نشود به سرعت هد پمپ از بین رفته و فشار مناسب را ایجاد نخواهد کرد.

کار را به کاردان بسپارید

قطعا موضوعی که در رابطه با صدا دادن پمپ دستگاه های تصفیه آب مطرح شد تنها یکی از مشکلات شایع بود که ما سعی کردیم به صورت اجمال به تعمیر آن قسمت بپردازیم. همانطور که در قسمت قبلی گفتیم مشکلات شایع بسیار زیادی هم وجود دارد که شما نمی توانید به تنهایی و دست خالی آن ها را برطرف کنید پس به شما پیشنهاد می کنیم که از وجود یک متخصص در تعمیرات دستگاه های تصفیه آب استفاده کنید. مجموعه پینار در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز یکی از مراکز معتبر در شمال غرب کشور محسوب می شود که علاوه بر فروش انواع برند های معتبر جهانی دستگاه های تصفیه آب، می توانید فیلتر های استاندارد را با قیمتی مناسب تهیه کنید. همچنین اگر دستگاه شما نیاز به تعمیرات داشته باشد نیز می توانید روی مجموع پینار حساب باز کنید. اگر هم هنوز دستگاه تصفیه آب تهیه نکردید، قطعا نیاز دارید تا از متخصصین مجربی راهنمایی بگیرید. متخصصین پینار همه روزه پاسخگوی نیاز شما هستند. به همین دلیل است که به تعمیر تصفیه آب تبریز اصرار داریم، چرا که تخصص و کیفیت شعار مجموعه پینار است.

نکاتی درباره نگهداری استاندارد تصفیه آب

اما بهتر است قبل از اینکه دستگاه تصفیه ما نیاز به تعمیر پیدا کند، ما نحوه نگهداری درست و استاندارد آن را یاد بگیریم تا نیاز به تعمیر آن به این زودی ها نداشته باشیم. اولین نکته مهمی که باید به آن توجه کنید، سرویس کردن دوره ای دستگاه است که شامل چک کردن تنظیم TDS یا همان مواد آلی و غیرآلی دستگاه می باشد، چک کردن مخزن ضد باکتری ها، عوض کردن دوره ای فیلترها، تنظیم مقدار مواد آلی و غیر آلی توسط سرویس کار و … می باشد. یادتان باشد که اگر مجموع مواد آلی و غیر آلی آب های آشامیدنی ما که توسط دستگاه تهیه می شود، بالاتر و یا پایین تر از حد معمول باشد، برای سلامتی ما بسیار مضر است.

نکات نگهداری دستگاه را جدی بگیرید!

برای مثال اگر میزان مواد آلی موجود در آب بالاتر از حد استاندارد باشد و میزان نمک های آب نیز افزایش یابد، میتواند ما را به دردسر بیندازد و درگیر بیماری های مختلف کند. همانطور که گفتیم تعمیر تصفیه آب تبریز میتواند نسبت به نگهداری و سرویس مداوم دستگاه هزینه بر باشد. پس شما می توانید با سرویس های ماهانه و یا چند ماهه، سلامت خود و خانواده خود را تضمین کنید و از خرابی های احتمالی دستگاه جلوگیری کنید.

برای سلامتی خود ارزش قائل شوید

مطمئنا همه ما می خواهیم آبی سالم و باکیفیت بنوشیم. از طرفی هم پزشکان به نوشیدن روزانه حداقل 6 لیوان آب تاکید کرده اند، پس قطعا باید روی آب های مصرفی روزانه خود حساس باشیم. همانطور که در قسمت های قبل گفتیم، مجموعه پینار باکیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار را با قیمتی مناسب عرضه می کند و شما می توانید برای خرید، تعمیر و نصب دستگاه های تصفیه آب روی این مجموعه حساب باز کنید. قطعا شما به دنبال بهترین ها هستید و پینار برای شما بهترین ها را آماده کرده است.

بیشتر بدانید:

خدمات پس از فروش تصفیه آب

نصاب تصفیه آب تبریز