خرید عمده تصفیه آب

خرید عمده انواع دستگاه های صنعتی، نیمه صنعتی، خانگی و ساختمانی

جهت خرید عمده تجهیزات صنعتی و دستگاه های تصفیه آب خانگی عم از فیلترها و پمپ ها و تجهیزات می توانید با تیم پشتیبانی پینار در تماس باشید.

دستگاه های تصفیه آب مهمترین سرمایه برای خانه شما هستند. آنها ایمنی و خلوص آبی را که می نوشید، با آن طبخ می کنید و در آن حمام می کنید تضمین می کنند.

انواع مختلفی از دستگاه های تصفیه آب در بازار موجود است. قبل از خرید، مهم است که بدانید آنها چگونه کار می کنند و چه کار می کنند.

خرید عمده تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب دستگاهی است که آلودگی ها را از آب پاک می کند. می توان آن را به عنوان نقطه استفاده یا نقطه ورود طبقه بندی کرد. دستگاه های تصفیه نقطه مصرف روی شیر آب نصب می شوند و قبل از مصرف، آلودگی ها را از آب پاک می کنند. فیلترهای نقطه ورودی در خط اصلی تامین آب نصب می شوند و قبل از ورود به خانه، آلودگی ها را از تمام آب خانه پاک می کنند.

blank
blank

1000+

فروش عمده تصفیه آب خانگی

blank

5000+

فیلترها و تجهیزات خانگی

blank

150+

فروش تجهیزات صنعتی

blank

فروش عمده

دستگاه صنعتی و نیمه صنعتی

فروش عمده تجهیزات

جهت خرید و سفارش تجهیزات تصفیه آب خانگی ، صنعتی، نیمه صنعتی، ساختمانی، دیونایزرهای آزمایشگاهی و آب مقطر می توانید با تیم پشتیبانی پینار در تماس باشید.

فروش عمده تصفیه آب

جهت خرید تجهیزات عمده تصفیه آب اعم از فیلتر، پمپ، تصفیه آب ، صنعتی با ما در تماس باشید

جهت تماس با تیم تصفیه گستر پینار، می توانید به آدرس زیر مراجعه کرده یا با شماره تلفن های زیر در تماس باشید:

آدرس: تبریز، تقاطع ارتش جنوبی و پاستور جدید، رو به روی ساختمان صدرا، پلاک 23 ، تصفیه گستر پینار:

شماره شرکت: ۳۵۵۷۶۲۹۱-۰۴۱    041-35539211

پشتیبانی : 09142503624

شماره فکس: ۰۴۱۳۵۵۳۹۲۱۱

خرید عمده تصفیه آب و تجهیزات تصفیه آب

جهت خرید تجهیزات تصفیه آب به صورت عمده می توانید با تیم پشتیبانی پینار در تماس باشید. مشاوران ما به صورت تمام وقت در خدمت شما هستند. جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

در دنیایی که منابع آب بیشتر و بیشتر آلوده می شوند، خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی یک امر ضروری است. محبوب ترین نوع دستگاه تصفیه آب، سیستم اسمز معکوس است. تمام آلاینده ها را از آب پاک می کند و آب آشامیدنی تمیزی برای شما باقی می گذارد.

سیستم های اسمز معکوس معمولاً در زیر سینک یا روی کانتر شما نصب می شوند. آنها در دو نوع هستند: نقطه استفاده (POU) یا کل خانه (WH). سیستم های POU می توانند تا پنج گالن آب آشامیدنی تصفیه شده در روز تولید کنند که برای یک فرد یا خانواده چهار نفره کافی است. سیستم های WH می توانند حدود 200 گالن در روز تولید کنند که برای کل یک خانواده کافی است.

مهم ترین نکته ای که در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باید به آن توجه کنید، کیفیت فیلترهایی است که در آن استفاده می شود. انواع مختلفی از فیلترها وجود دارند که آلاینده های مختلف را از آب آشامیدنی شما حذف می کنند، بنابراین قبل از خرید مطمئن شوید که به چه چیزی نیاز دارید.